Emirates Airlines - найкраща авіакомпанія 2020 року

07.01.2021, Alexander Timchenko
Emirates Airlines - найкраща авіакомпанія 2020 року
Емірейтс визнана «Кращою авіакомпанією 2020 року» на церемонії Aviation Business Awards. Авіакомпанія отримала визнання за адаптацію, гнучкість і новаторство в умовах глобальної пандемії, постійно пропонуючи інновації для підвищення комфорту і впевненості мандрівників у відновленні туристичної галузі.
Емірейтс також відзначена за клієнтоорієнтований підхід, оптимальне використання флоту літаків для збереження доходу, підтримання балансу між бізнес-цілями і новими вимогами охорони праці та техніки безпеки при збереженні обслуговування пасажирів на вищому рівні.
З самого початку пандемії, Емірейтс зробила ряд кроків із забезпечення безпеки і захисту здоров'я пасажирів і співробітників на кожному етапі подорожі. Одна з перших авіакомпаній, що змінила звичні процедури польоту і впровадила безпрецедентні заходи безпеки, включаючи видачу спеціальних гігієнічних наборів з масками, рукавичками та антибактеріальними серветками, повне очищення і дезінфекцію літака спеціально навченої командою, установку захисних екранів на стійках реєстрації, термічне сканування пасажирів і мітки соціальної дистанції в аеропорту.

Click. Book. GO!