Emirates Airlines Best Airline of 2020

07.01.2021, Alexander Timchenko
Emirates Airlines Best Airline of 2020
Емірейтс визнана «Кращою авіакомпанією 2020 року» на церемонії Aviation Business Awards. Авіакомпанія отримала визнання за адаптацію, гнучкість і новаторство в умовах глобальної пандемії, постійно пропонуючи інновації для підвищення комфорту і впевненості мандрівників у відновленні туристичної галузі.
Емірейтс також відзначена за клієнтоорієнтований підхід, оптимальне використання флоту літаків для збереження доходу, підтримання балансу між бізнес-цілями і новими вимогами охорони праці та техніки безпеки при збереженні обслуговування пасажирів на вищому рівні.
З самого початку пандемії, Емірейтс зробила ряд кроків із забезпечення безпеки і захисту здоров'я пасажирів і співробітників на кожному етапі подорожі. Одна з перших авіакомпаній, що змінила звичні процедури польоту і впровадила безпрецедентні заходи безпеки, включаючи видачу спеціальних гігієнічних наборів з масками, рукавичками та антибактеріальними серветками, повне очищення і дезінфекцію літака спеціально навченої командою, установку захисних екранів на стійках реєстрації, термічне сканування пасажирів і мітки соціальної дистанції в аеропорту.

Click. Book. GO!