Угода користувача

Угода між “Замовником” та “Travel Online Platform LLC”.
Ласкаво просимо на сайт gto.ua («Веб-сайт»). Цей веб-сайт призначений виключно для допомоги клієнтам у зборі інформації про поїздки, визначенні наявності товарів та послуг, пов'язаних з поїздками, законному бронюванні або іншому веденні бізнесу з постачальниками туристичних послуг, та ні для яких інших цілей. Терміни «ми», «нас», «наш» відносяться до Travel Online Platform LLC. Термін «Ви» відноситься до клієнта, який відвідує Веб-сайт та/або бронює послуги через нас на цьому Веб-сайті або через наших туристичних агентів. Користування нашим веб-сайтом передбачає прийняття без змін усіх положень, умов та повідомлень, викладених нижче (сумісно іменованих «Умови використання» або «Угода»). Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови використання, оскільки вони містять важливу інформацію. Вам також слід ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності, яка регулює використання вами веб -сайту та включена за допомогою посилання на цю Угоду. Отримуючи доступ до цього Веб-сайту або використовуючи його, бронюючи будь-які туристичні продукти або послуги, ви погоджуєтесь з тим, що застосовуються чинні Умови використання. 

Використання сайту.
Як умови використання вами даного веб-сайту ви гарантуєте, що:
 • вам не менше 18 років;
 • ви будете використовувати цей Веб-сайт відповідно до цих Умов використання;
 • ви будете використовувати цей веб-сайт тільки для бронювань для себе або іншої особи, від імені якої ви уповноважені діяти за законом;
 • ви будете інформувати інших осіб про умови використання, які застосовуються до бронювань, зроблених вами від їхнього імені, включаючи всі застосовні до них правила та обмеження;
 • вся інформація, надана вами на цьому веб-сайті, є достовірною, точною, актуальною та повною; 
 • якщо у вас є обліковий запис gto.ua, ви будете захищати інформацію свого облікового запису та будете контролювати та нести повну відповідальність за будь-яке використання вашого облікового запису вами та будь-ким, крім вас.
Ми залишаємо за собою право на власний розсуд відмовити будь-кому у доступі до цього Веб-сайту та пропонованим нами послугам у будь-який час та з будь-якої причини, включаючи, крім іншого, порушення цих Умов використання.

Заборонена діяльність.
Контент та інформація на цьому веб-сайті (включаючи, крім іншого, ціни та доступність туристичних послуг), а також інфраструктура, що використовується для надання такого контенту та інформації, є власністю нас чи наших постачальників та провайдерів.
Ви погоджуєтесь:
 • не використовувати цей веб-сайт або його вміст у будь-яких комерційних цілях;
 • робити будь-яке спекулятивне, хибне або шахрайське бронювання або будь-яке бронювання в очікуванні попиту;
 • не отримувати доступу, відслідковувати або копіювати будь-який контент або інформацію цього веб-сайту за допомогою будь-яких автоматизованих засобів або будь-якого ручного процесу для будь-якої мети без нашого явного письмового дозволу;
 • не робити будь-які дії, які наводять або можуть призвести, на наш розсуд, необґрунтоване або непропорційно велике навантаження на нашу інфраструктуру; 
Якщо у вашому бронюванні або обліковому записі виявлені ознаки шахрайства, зловживання чи підозрілої діяльності, ми можемо скасувати будь-які бронювання, пов'язані з вашим ім'ям, адресою електронної пошти або обліковим записом, та закрити усі пов'язані облікові записи gto.ua. Якщо ви робили будь-які шахрайські дії, ми залишаємо за собою право зробити будь-які необхідні юридичні дії, і ви можете нести відповідальність за грошові збитки, включаючи судові витрати. Щоб оскаржити скасування бронювання, заморожування або закриття облікового запису, зверніться до нашу службу підтримки клієнтів.

Політика конфіденційності.
Travel Online Platform LLC. стоїть на захисті вашої конфіденційності. Натисніть тут, щоб ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності, яка також регулює використання Вами веб-сайту і, як зазначено вище, включено за допомогою посилання.

 Правила та обмеження.
Будь ласка, уважно прочитайте додаткові умови, які будуть застосовуватись до вашого бронювання:
 • Якщо ви придбали авіаквитки, переконайтеся, що ви прочитали повні умови перевезення.
 • Ви погоджуєтеся дотримуватися умов покупки, встановлених постачальником послуг щодо наявності та використання тарифів, продуктів або послуг.
 • Вартість авіаквитка гарантується лише після завершення купівлі та видачі квитків. 
 • Авіакомпанії та інші постачальники туристичних послуг можуть змінювати свої ціни без попередження.
 • Ми залишаємо за собою право скасувати бронювання, якщо повна оплата не буде отримана вчасно.
 • У разі неявки або скасування ви можете мати право на відшкодування зборів аеропорту, включених у вартість придбаного квитка. Якщо ви маєте право на відшкодування, ви можете запросити таке повернення нашій службі підтримки клієнтів, яка надішле запит до авіакомпанії від вашого імені.
Ми можемо запропонувати вам можливість забронювати комбінацію із двох квитків в один кінець замість квитка туди та назад. Комбіновані квитки в один кінець можуть надавати ширший вибір рейсів, часто дешевші і такі рейси можуть виконуватися як однією авіакомпанією, так і різними. На відміну від квитків туди й назад, кожен квиток в один бік регулюється власними правилами, обмеженнями та зборами. 

Порядок сортування.
У Вас є багато варіантів, які допоможуть знайти ідеальний готель, рейс, турпакет. Налаштування «сортування» у верхній частині сторінки встановлені на основі зростання ціни. Налаштування «фільтру» також дозволяють Вам включати або виключати різні параметри відповідно до своїх потреб у поїздці. Якщо жодних параметрів не вибрано, ми покажемо ряд відповідних варіантів у результатах пошуку на основі критеріїв, викладених нижче:
 • Готели: наш порядок сортування за замовчуванням ґрунтується на найнижчій ціні. При сортуванні не за замовчуванням (наприклад, за кількістю зірок) об'єкти зі схожими результатами будуть упорядковані на основі зазначених вище факторів.
 • Рейси: наш порядок сортування за замовчуванням базується на найнижчій ціні. У випадку, коли два рейси мають однакову ціну, коротший рейс вказується першим.
 • Пакети для відпочинку: при об'єднанні кількох різних туристичних продуктів у пакет для відпочинку ми використовуємо критерії, викладені вище.
Крім того, ми постійно оптимізуємо наш сервіс, щоб надати найкращі враження. Відповідно, іноді ми можемо тестувати різні алгоритми порядку сортування за умовчанням.

Предоплачене бронювання готелю.
Ви можете скасувати або змінити заздалегідь оплачене бронювання готелю, але з вас стягуватиметься можлива плата за скасування або зміну, зазначену у правилах та обмеженнях бронювання готелю. У випадку, якщо ви не з'явитесь на першу ніч бронювання і плануєте заселитися на наступні ночі у своєму бронюванні, ви повинні підтвердити у нас зміни в бронюванні не пізніше дати першої ночі проживання, щоб запобігти скасування вашої броні. У деяких випадках готелі не допускають зміни або скасування бронювання після його здійснення, як зазначено у правилах та обмеженнях бронювання готелю. Ви погоджуєтеся дотримуватись умов використання, встановлених щодо ваших передоплачених бронювань готелів.
 Міжнародні подорожі.  
Ви несете відповідальність за забезпечення того, щоб ваші проїзні документи, такі як паспорти та візи (транзитні, ділові, туристичні та інші) були в порядку, а також виконувались будь-які інші вимоги для в'їзду за кордон. Ми закликаємо клієнтів ознайомитися із заборонами на поїздки, попередженнями, оголошеннями та рекомендаціями, випущеними відповідними урядами, до бронювання поїздок за міжнародними напрямками.
 • Паспорт та віза: Ви повинні проконсультуватися у відповідному посольстві або консульстві для отримання цієї інформації. Вимоги можуть змінитись, і вам слід перевіряти актуальну інформацію перед бронюванням та від'їздом. Ми не несемо відповідальності, якщо вам відмовлено у в'їзді на рейс або в будь-яку країну через те, що ви не маєте при собі правильного та належного паспорта, візи чи інших проїзних документів, потрібних будь-якою авіакомпанією, органом влади чи країною, включаючи країни, де ви можете перебувати. Також сюди входять усі транзитні зупинки, навіть якщо ви не залишаєте літак чи аеропорт.
 • Здоров'я: рекомендовані щеплення для подорожей можуть змінитися, і ви повинні проконсультуватися з лікарем для отримання поточних рекомендацій перед від'їздом. Ви несете відповідальність за дотримання всіх медичних вимог для в'їзду, отримання рекомендованих щеплень, прийом усіх рекомендованих ліків та дотримання всіх медичних рекомендацій щодо вашої поїздки.
Пропонуючи бронювання туристичних продуктів за певними міжнародними напрямками, ми не заявляємо і не гарантуємо, що поїздки в такі області рекомендуються або безпечні, а також не несемо відповідальності за збитки або збитки, які можуть стати результатом таких поїздок. 

Відмова від відповідальності. 
Інформація, Програмне забезпечення, Продукти та Послуги, опубліковані на нашому Веб-сайті, можуть містити неточності або помилки, зокрема помилки ціноутворення.
 • Ми не несемо відповідальності за будь-які помилки або інші неточності, пов'язані з інформацією та описом готелів, авіаперельотів та інших туристичних продуктів та послуг, що відображаються на нашому сайті (включаючи, крім іншого, ціни, фотографії, список зручностей готелю, загальні описи продуктів і т. д.).
 • Ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки ціноутворення на нашому Веб-сайті та/або бронювання, зроблені за неправильною ціною. У такому разі, якщо це можливо, ми запропонуємо вам зберегти бронювання за коректною ціною або скасувати бронювання без штрафних санкцій.
 • Рейтинги готелів, що відображаються на цьому веб-сайті, призначені лише для загального ознайомлення, і ми не гарантуємо точність рейтингів та не даємо жодних гарантій щодо доступності конкретних продуктів та послуг.
 • Компанія Travel Online Platform LLC та відповідні постачальники можуть вносити покращення та/або зміни на Веб-сайті у будь-який час.
 • Перевізники, готелі та інші постачальники, які надають туристичні або інші послуги на цьому Веб-сайті, є незалежними підрядниками, а не агентами чи співробітниками компанії Travel Online Platform LLC.
 • Ми не несемо відповідальності за дії, помилки, упущення, запевнення, гарантії, порушення або недбалість будь-яких таких постачальників, а також за будь-які травми, смерть, матеріальні збитки або інші збитки або витрати, що виникли внаслідок цього.
 • Ми не несемо відповідальності і не відшкодовуватимемо витрати у разі будь-якої затримки, скасування, овербукінгу, страйку, форс-мажору або інших причин, що знаходяться поза нашим прямим контролем. 
Карти. 
Використання карток, доступних на цьому веб-сайті, регулюється Умовами використання та Заявою про конфіденційність Google. Google залишають за собою право змінювати свої Умови використання та Заяви про конфіденційність у будь-який час на свій розсуд. Будь ласка, натисніть тут для отримання додаткової інформації:

http://www.google.com/privacy/privacy-policy.html
http://www.google.com/enterprise/earthmaps/legal/us /maps_AUP.html
https://www.google.com/help/legalnotices_maps/
http://maps.google.com/help/terms_maps.html

Геодані OpenStreetMap, що використовуються в картуванні, надані учасниками OpenStreetMap та доступні за ліцензією Open Database License (ODbL).

Ця Угода є повною угодою між Вами та Travel Online Platform LLC щодо цього Веб-сайту та наших послуг. Друкована версія цієї Угоди та будь-якого повідомлення, поданого в електронній формі, допускається в судових, арбітражних або будь-яких інших адміністративних розглядах у тій же мірі та на тих же умовах, що й інші ділові документи та записи, що спочатку створені та зберігаються в друкованій формі.