Календар літніх заходів в Макао

02.06.2016, Tetyana Meleshko
Календар літніх заходів в Макао

Проводимо літо біля води!

З настанням літа все більше часу хочеться проводити біля води. Календар заходів Макао в червні пропонує для цього масу можливостей. У місті 4 червня відкривається нова зона для відпочинку АнімАрт НАМ ВАН на однойменному озері. Туристів і місцевих жителів чекають креативні магазини і кафе, тут також можна покататися на катамаранах. А у вихідні будуть проводитися різні заходи: парад костюмів, лялькове шоу Eléctrico, концерти португальської музики фаду і джазу (з 17:00 до 22:00).

На цьому ж озері, пройдуть і щорічні Міжнародні перегони на човнах-драконах. Потім Макао перетвориться в запашний водяний сад з прекрасними лотосами, що прикрашають площі та парки міста. Тому річкова романтика всім бажаючим гарантована!

Гран-прі макао Міжнародної федерації з волейболу

17-19 червня в Макао знову, вже в двадцяте, пройде один з етапів Гран-Прі Міжнародної федерації волейболу. На цей раз на майданчику Форуму Макао зустрінуться представники чотирьох елітних жіночих волейбольних команд - Китаю, Бразилії, Бельгії та Сербії. В Азії волейбол традиційно один з популярних видів спорту, тому нестачі в глядачах на трибунах не буває. До речі, команда Китаю щорічно бере участь в Гран-Прі, але лише один раз виграла змагання. Найтитулованіша команда - збірна Бразилії, яка завоювала титул переможця вісім разів і очолювала турнірну таблицю три роки поспіль, з 2004 по 2006. Тим цікавіше буде спостерігати, як зіграють найсильніші команди в Макао, і хто в цьому році буде продовжувати боротьбу у фіналі, який пройде в Бангкоку 6-10 липня.

Свято На-Ча

Познайомитися з місцевими звичаями і віруваннями можна на святі На Ча. Головна мета урочистостей - отримати захист від хвороб. 20-22 червня храми, присвячені цьому божеству, організовують церемонії поклоніння. Обов'язкова складова свята - урочистий парад від Храму На Ча (недалеко від Руїн Собору Святого Павла) під звуки барабанів і гонгів і в супроводі небесних красунь, що розсипають пелюстки квітів. Статую На Ча супроводжують танцюючі леви, які шляхом «підкріплюються» зеленим листям. Під час процесії також проводяться ритуали благословення. Щовечора всіх бажаючих розважають виступи Кантонської опери.
 
16-й фестиваль лотосів в Макао
 
Продовжуючи щорічну традицію, з 18 по 26 червня в Макао знову пройде Фестиваль лотосів, що демонструє красу багаторічних водних рослин, поширених по всьому Китаю. Тож не дивно, що цій квітці присвячений фестиваль - адже саме лотос відіграє центральну роль на прапорі Спеціального Адміністративного Району Макао. Цього року темою фестивалю обрано «Захід», що виділяє кілька видів лотоса, якими можна помилуватися в саду Лоу Лім Іеок і в Будинку-музеї Тайпа. Він на час перетвориться в «Туманний і дощовий Цзяннань» з портиками з бамбукових рейок, дерев'яними корабликами, містками та іншими традиційними елементами декору. А квіти в горщиках прикрасять головні визначні пам'ятки, парки та вулиці міста. Цікаво, що китайські ресторани також віддають данину поваги лотосу і представляють сезонні тематичні меню. В рамках фестивалю пройдуть виставки, семінари та заходи з безкоштовною участю.

Для вибору готелів в Макао, перейдіть за даним посиланням.