Зануртесь у літо та фільми з головою на Мальдівах!

30.05.2016, Tetyana Meleshko
Зануртесь у літо та фільми з головою на Мальдівах!

Розкішний курорт The Sun Siyam Irufushi Maldives прийме міжнародний кінофестиваль «По екватору»!

10-12 липня 2016 на Мальдівах в готелі The Sun Siyam Irufushi Maldives відбудеться міжнародний фестиваль туристичних фільмів «По екватору», який збере разом любителів і професіоналів кіно з різних країн світу, об'єднаних любов'ю до мистецтва, туризму і спорту.

Головними цілями фестивалю «По екватору» є просування фільмів, аудіовізуальних та мультимедійних програм національного і міжнародного туризму, просування різних видів спорту та здорового способу життя, розвиток програм в галузі туризму, соціальної відповідальності та захисту навколишнього середовища.

У фестивалі «По екватору» візьмуть участь представники Мальдівських островів, Росії, Фінляндії, Іспанії, Італії, Греції, Франції, Польщі, Великобританії, країн Близького Сходу і Китаю, а також експерти галузі кіноіндустрії, журналістики, туристичної галузі та фахівці екологічних і наукових організацій.

В рамках заходу любителі і професіонали світу кіно представлять свої роботи в різних жанрах («художній фільм», «документальний фільм», «короткометражний фільм», «анімація» і «кліп») і номінаціях (підводний світ, гори, подорожі та паломництво, етнографічні пригоди (екстрім) і ін.). Фільми-переможці фестивалю «По екватору» будуть показані на провідних світових кінофестивалях.

Учасники та гості фестивалю зможуть насолодитися цікавою експозицією, присвяченою Мальдівським островам, та дізнатися про історію та культуру острівної держави, багату флору та фауну, звичаї і традиціїї місцевих жителів, а також про особливості життя на атолах.

Вперше в історії міжнародних фестивалів Офіційна церемонія відкриття буде проходити по помаранчевій килимовій доріжці (за аналогією з червоною килимовою доріжкою на Каннському кінофестивалі).

У рамках фестивалю пройдуть виставки, фотоконкурс та ярмарок «Секрети Мальдів». Гостей чекають унікальний гала-концерт,  лотереї, призи, аква-шоу, вітальні коктейлі і маса чудових вражень.

Більш детальну інформацію про фестиваль, програму та конкурси можна знайти на сайті: www.itffm.net