Чорногорія б'є власний рекорд за кількістю "Блакитних прапорів"

09.06.2016, Tetyana Meleshko
Чорногорія б'є власний рекорд за кількістю

У цьому році 25 пляжів Чорногорії удостоїлися міжнародного знака екологічного визнання "Блакитний прапор", який вручається за високу якість води і умов відпочинку. Це рекордний для країни результат - у 2015 році "Блакитні прапори" отримали 18 чорногорських пляжів.

Найбільше прапорів (11) отримали пляжні зони Будванської рів'єри. Журі надало міжнародний стандарт якості пляжам - Blue Beach, S & I Beach Life, Escallera і Posejdon в районі яза (Jaz), пляжу Time Out на території пляжу "Словенска Плажа" (Slovenska Plaža) в Будві (Budva), пляжам Dolce Vita, Sveti Toma і Queen of Montenegro в Бечичі (Bečići), пляжам Kamenovo і La Suerte в містечку Каменово поблизу Пржно (Pržno), а також пляжу Lučice в Петроваці (Petrovac).

Сім пляжів, які отримали "Блакитні прапори" розташовані на Ульцинській рів'єрі на півдні країни. Це пляжі Safari, Toni gril, Miami, Evropa, Mojito, MCM beach і Copacabana, що є частиною Великого пляжу (Velika Plaža).

На Барській Рів'єрі "Блакитний прапор" піднято на двох пляжах - Centar в Сутоморе (Sutomore) і Paradiso в селищі Втіха (Utjeha).

Місто Тиват (Tivat) підтвердило якість трьох своїх пляжів: Almara в бухті Облатно, Plavi Horizonti, а також Kalardovo. У Херцег-Нові (Herceg Novi) нагородою, як і раніше, удостоєні пляж біля готелю Club Hotel Riviera в Нивиці (Nivica) і пляж Stevuzo в затоці Добреч на Луштіца (Luštica).

У Чорногорії "Блакитні прапори" присвоюються пляжним зонам з 2003 року.

Плануємо відпочинок на одних з кращих пляжів Європи в Чорногорії та підбираємо кращі готелі, перейшовши за посиланням!

 

Джерело: Travel.ru