Безкоштовне повернення авіаквитків Qatar Airways до вересня 2022 року

10.01.2022, Alexander Timchenko
Безкоштовне повернення авіаквитків Qatar Airways до вересня 2022 року
Авіакомпаннія Qatar Airways продовжила до 30 вересня 2022 року політику безкоштовного обміну та повернення авіаквитків. Вона стосується бронювань, які включають перельоти до цієї дати.

Правила дозволяють без штрафу змінити маршрут та дату вильоту, якщо звернутися до вильоту початкового рейсу. У випадках, коли новий квиток коштує більше за старий, необхідно сплатити різницю тарифів і зборів.

Штраф за зміну бронювання не застосовується, якщо нові рейси будуть виконані до 30 вересня 2022 року.

У маршруті можна змінити кінцевий пункт. Початковий пункт має залишатися тим самим. Наприклад, якщо ви спочатку бронювали виліт з Києва на Мальдіви, то Київ має залишатися у бронюванні завжди, а Мальдіви можна замінити на Занзібар, Сейшели чи інші пункти.

Повне повернення квитка без штрафу можна виконати як до вильоту, так і після. Qatar Airways вказує, що пасажир отримає гроші тим самим способом, яким оплачував.

Якщо він зробив бронювання через сайт авіаперевізника та сплатив карткою, то авіакомпанія поверне гроші на картку. Якщо квиток купувався за готівку через агентство, мандрівнику необхідно звернутися за поверненням за місцем придбання проїзного документа.

На даний момент Qatar Airways має одні з найлояльніших умов обміну та повернення авіаквитків серед великих авіакомпаній. Авіакомпанія запровадила ці правила у 2020 році після того, як країни почали запроваджувати карантинні обмеження через поширення коронавірусу.