Загальний опис

ПАР

Клімат

Південно-африканська Республіка розташована в Південній півкулі, пори року прямо протилежні Північній півкулі. У зимовий час вночі температура може опуститися до 0 і -1, а вдень при яскравому сонці піднімається до +16 і навіть +20. Весь інший час року сонячне спекотне літо. В районі Йоганнесбурга влітку в другій половині дня бувають короткочасні зливи.
Клімат на півдні Південної Африки в основному середземноморський. Ближче до півночі набагато спекотніше і суші. У Дурбані клімат субтропічний, тут можна засмагати і купатися навіть взимку. У Кейптауні через близькість до Антарктиди може бути холодніше. Іноді тут навіть випадає сніг. Сніг не рідкість в горах Дракенсберг. Літню пору року добре для будь-якого виду відпочинку, зимовий - особливо сприятливо для сафарі і полювання.

Валюта

Офіційною валютою в Південній Африці є ранд. Він випускається у вигляді банкнот номіналом 10, 20, 50, 100 і 200 рандів. У будь-якому банку ПАР при пред'явленні паспорта Вам обміняють будь-яку кількість валюти. Обмін валюти краще робити в аеропорту або в банку, а не в готелі, де курс обміну ранда завжди занижений. У магазинах можна розраховуватися основними кредитними картами. Большиство банків готівку Travelers Cheques.
Курс 1 $ -7,8 рандів.
У країну можна провозити до 5 тисяч рандів.

ПАР на карті