Ho Chi Minh City. В'єтнам - Відпочинок, тури, готелі. Лише актуальні ціни. :: GTO: Отели, дешевые авиабилеты, трансферы, туры по всему миру!

Загальний опис

Місто Хо Ши Мін - це нова земля. Тільки 300 років тому в книгах з історії стало згадуватися назва Сайгон. На початку 1698 правитель Нгуєн Гиу Кань заснував район Жа Дінь і округ Сайгон. Набагато пізніше Хо Ши Мін перетвориться на величезний урбаністичний район у В'єтнамі. У 1859 почалася колоніальна епоха цієї місцевості: французькі колонізатори вторглися і окупували Південь, знищивши цитадель Жа Дінь. З початку французького правління місто Хо Ши Мін швидко розвивався - з'явилося безліч нових будівель, деякі з яких радують око і по сей день. Завдяки сприятливому географічному розташуванню, землі і кліматичних умов, Хо Ши Мін незабаром став пунктом зосередження купецтва усього світу. У 1862 році був заснований сайгонським морський порт. 15 березня 1874 року президент Франції підписав указ про офіційне заснування міста Сайгона. На початку ХХ століття Тьолон (китайський квартал) приєднався до Сайгону, утворюючи найбільший міський район в Індокитаї.
Пізніше ця історична земля стала колискою антиколоніального руху. Саме в цьому місці в'єтнамці отримали незалежність з завершенням кампанії Хо Ши Міна 30 квітня 1975 року. 2 липня 1976 року м Сайгон був офіційно перейменований в місто Хо Ши Мін.
Після непростих трьохсот років формування та розвитку місто Хо Ши Мін зберіг безліч стародавніх пам'ятників архітектури, знаменитих історичних місць і мальовничих куточків природи. Змішання національних традицій, елементів китайської і західноєвропейських культур створює той неповторний колорит, яким просякнуті вулиці міста. Химерне поєднання урбаністичних елементів і атмосфери східного міста роблять відвідування Хо Ши Міна одним з найбільш пам'ятних подорожніх вражень.
Хо Ши Мін: варто відвідати
Пагода Вінь Нгіем. Пагода Вінь Нгіем побудована між 1964 і тисячі дев'ятсот сімдесят одна рр. за проектом архітектора Нгуйєн Ба Ланга.Ета пагода являє собою семиярусний вежу в класичному стилі під сильним впливом японської архітектури і будувалася вона за сприяння Асоціації японо-в'єтнамської дружби.
Пагода Жак Вьен. Будучи спочатку простий хатиною з солом'яною стріхою, призначеної для поклоніння богині Бодхисатвами, вона була перетворена в пагоду Жак Вьен майстром Кван-Йин в 1850 році. Ця діюча пагода є унікальним музеєм - в її стінах зберігається понад 150 статуй і гравюр, більшість з яких датується кінцем XIX - початком ХХ століть.
Собор Нотр Дам. Ще одна споруда в колоніальному стилі - собор Нотр Дам розташований на Паризькій площі в центрі міста Хо Ши Міна. Спорудження цього знакового будівлі велося на рідкість швидко: французький священик уклав першу цеглину в жовтні 1877 року і останній - в квітні 1880 року.
Історичний музей міста Хо Ши Міна. Історичний музей міста Хо Ши Міна був побудований в 1929 році і спочатку називався музей Бланшара де ла Бос аж до 1956 року. За цей період в музеї відбулося кілька різних виставок стародавнього мистецтва Азії. У 1956 році музей був офіційно перейменований в сайгонським Національний Музей і, нарешті, в 1975 році після реконструкції і розширення він стає Історичним музеєм міста Хо Ши Міна. Експонати музею розділені по темам, кожна з яких відповідає певній часовій епосі розвитку держави - від первісних часів (приблизно три тисячі років тому) і до кінця правління останньої королівської династії Нгуєн, яке датується серединою XX століття. У другій половині музею представлені характерні особливості південного регіону В'єтнаму, в т.ч. такі, як культура Ок Ео, стародавня культура Дельти Меконгу, мистецтво тьямов, мистецтво Бен НГЕ Сайгон, твори мистецтва етнічних меншин В'єтнаму і предмети стародавнього гончарного мистецтва з інших країн Азії.
Пристань «Будинок Дракона». Пристань «Будинок Дракона» - частинка особистої історії Хо Ши Міна, розташована на злитті каналу Бен НГЕ з річкою Сайгон. Саме з цього місця в віці 21 року "Дядечко Хо" відправився на французькому кораблі в червні 1911 року. У той час пристань «Будинок Дракона» називалася НЬА Ронг і була французької судновий компанією, побудованої ще в 1863 році. У вересні 1979 року Народний Комітет міста вибрав НЬА Ронг як місце розташування Музею Хо Ши Міна. Назва було взято з двох символів з обрисами дракона, що прикрашали будівлю. Близько мільйона відвідувачів, в'єтнамських і зарубіжних, відвідали це місце. Крім цього, тут проходять такі важливі події, як різні фестивалі, а також прийом нових членів до Спілки Молоді і Комуністичну партію В'єтнаму. В музеї знаходиться експозиція з фотографій і предметів, пов'язаних з колишнім президентом
Музей військової історії. Дуже повчальне нагадування про криваву епоху країни - Музей військової історії був заснований у вересні 1975 року. У ньому представлено безліч фактів, фотографій і картин, документально відображають далеко не героїчну діяльність армії США у В'єтнамі. Страшні експонати ілюструють масові вбивства цивільних осіб, розпорошення токсичних дефоліантів, тортури полонених і наслідки війни на півночі В'єтнаму. Літаки, танки, бомби і вертольоти також виставлені в експозиції. За останні 20 років музей відвідало понад шість мільйонів гостей.Із них, майже один мільйон зарубіжних туристів, включаючи американців. Конференц-зал Тхонг Ньат, побудований в 1868 році і який пережив неодноразову зміну політичних режимів, цей палац неодноразово ставав ареною бойових і політичних дій. Нині палац є історичною і культурною реліквією, яка залучає як своїх, так і зарубіжних туристів.

Тунелі Кути. Ще одне нагадування про війну - тунелі Кути розташовані приблизно в 70 км на північний захід від міста Хо Ши Міна в адміністративному районі Ку тьі. Цей район широко відомий по всій країні, як база, на якій в'єтнамці готували свої операції для наступальної кампанії Тет в 1968 році. Тунелі складаються з підземних проходів протяжністю понад 200 км. Головна вісь має систему відгалужень, що з'єднують з підземними укриттями і входами в інші тунелі. Ширина проходів від 0.5 до 1 м достатня, щоб проштовхнутися людині невеликого статури. Частина тунелів була доопрацьована, і розширена, щоб пристосувати їх для прийому гостей. Верхній шар землі становить 3 - 4 м і може витримати 50-тонний танк і розриви снарядів легких знарядь і бомб. Підземна мережа тунелів включала приміщення для відпочинку і сну, для нарад, госпіталі та інші побутові приміщення. Відвідування тунелів Ку тьі дає можливість краще зрозуміти природу духу такого тривалого опору в'єтнамського народу, а також завзятість і мудрість в'єтнамської нації.
Муніципальний театр. Розташований на вулиці Донг Хой, муніципальний театр знаходиться в самому центрі міста Хо Ши Міна, поруч з готелями «Каравела» і «Континенталь». Він був побудований в кінці XIX століття і пізніше, в 1940-і роки ХХ століття піддався реконструкції. Триповерхова будівля вміщує тисяча вісімсот глядачів. Театр побудований у французькому колоніальному стилі, з просторовою вентиляцією і сучасними звуковий і освітлювальної системами. Тут ставляться вистави театру Кай Луонго, проводяться фестивалі традиційної народної пісні Південного В'єтнаму, балетні та оперні спектаклі у виконанні різних зарубіжних і в'єтнамських артистів.
Зоопарк і Ботанічний сад Хо Ши Міна. Зоопарк і Ботанічний сад міста Хо Ши Міна відкрився в 1865 році на площі в 20 га, завдяки внеску відомого французького ботаніка Ж. Б. Луїз Пьера.В зоопарку утримується понад 520 тварин, що представляють 120 видів. Ботанічний сад налічує до 1830 дерев і рослин, вік деяких сягає 100 років. Двадцять видів орхідей, 32 види кактусів і 34 види карликових декоративних дерев ростуть тут на радість мільйонів туристів. Зоопарк і Ботанічний сад міста Хо Ши Міна є членами Зоологічній Асоціації Південно-Східної Азії.
Парк Дам Шен (Парк Озера Лотосів). Найбільший культурно-розважальний центр міста здатний запропонувати відпочинок на будь-який смак: інфраструктура парку, розділена на 30 ділянок, включає десятки видів розважальних закладів, ресторани і шоу-програми. Серед місць, які варто відвідати, зменшена копія пагоди Жак Вьен, ресторан-поплавок «Тгій Та», озеро на зразок Західного Озера в Ханої, лялькове шоу, пташиний сад, аквапарк, спортивний центр і Королівський сад Нам Ту.
Туристична зона відпочинку Кі Хоа. Зона відпочинку Кі Хоа, розташована в центрі міста Хо Ши Мін, займає велику площу в 14 га. У Ки Хоа можна знайти парк, ринок, сучасні готелі і широкий вибір ресторанів. Сюди входить і найбільший в місті театр Хоа Бінь. Кі Хоа розділена на дві частини, які з'єднуються мальовничим мостом. Тут безліч видів розваг і відпочинку, включаючи прогулянки на яхтах, прогулянки на поїзді навколо озера, відвідування невеликого зоопарку і акваріума, салону відеоігор і катання на роликових ковзанах. Зовсім недавно біля озера був побудований зал для глядачів Дой Хоа Ванг більш, ніж на 1000 посадочних місць, в якому проводяться різні культурні заходи, міжнародні танцювальні фестивалі та покази мод.

Ho Chi Minh City на карті

+ 33°C