Туреччина

Туреччина, велика трансконтинентальна країна, що охоплює Європу і Азію, пропонує захоплюючий культурний досвід. Прогуляйтеся по пішохідних стежках в пошуках стародавніх руїн, залишених греками і римлянами, або проведіть час, розтягнувшись на шезлонгу, на сучасних курортах на узбережжі. Це країна, де ви можете досліджувати бруковані вулички космополітичного Стамбула, милуючись мечетями і мінаретами горизонту, або літати над потойбічними скельними утвореннями Каппадокії на повітряній кулі.

Стамбул - приголомшливий приклад культурного розмаїття країни. Жоден відвідувач не повинен піти, не відвідавши захоплюючий собор Святої Софії, перетворений в мечеть-музей з печерним нефом, золотою мозаїкою і величезним куполом. Практикуйте свої навички ведення переговорів на великому базарі міста, де ремісники продають барвисті вироби ручної роботи, в тому числі килими, прикраси та лампи.

Про багату історію Туреччини свідчать її стародавні руїни і храми. Відправляйтеся в Дідім, щоб знайти залишки Храму Аполлона, де гігантська голова Медузи, здається, спостерігає за місцем. Подорожуйте на південь від Дидима в замок Бодрума, де є збережені артефакти і діорами, що зображують стародавні сцени.

Далеко від міст узбережжя Туреччини всіяне пляжами. Відправляйтеся в Алачаті на узбережжі Егейського моря, де ви знайдете мінеральні джерела та умови, що ідеально підходять для парусного спорту і кайтсерфінгу. На Середземному морі відвідайте пляж Капутас з його приголомшливо чистою водою і недоторканими природними пейзажами. Дайвери стікаються в Ічмелер в Південному Егейському морі, де велика кількість морських рослин і тварин.

Подумайте про поїздку до Туреччини навесні або восени, коли температура ще тепла і натовпу менше. Взимку ви зможете знайти більше пропозицій від готелів зі знижкою.

Якщо ви хочете провести відпустку на пляжі, відпочити в місті або здійснити паломництво до стародавніх історичних місцях, Туреччина це те, що вам треба.

Туреччина на карті