Груповий тур до Перу "Золото інків"

PE-3292

День 1

Ласкаво просимо до Перу!

18:05 Прибуття до Ліми (рейс KL 743 12:35 / 18:05).

Відповідно до програми туру в аеропорту Хорхе Чавес вас зустрінуть і відвезуть до готелю, що розташований в районі «Мірафлорес». Гід докладно розповість Вам про майбутню подорож і відповість на всі Ваші запитання.

Висота: Лімa - 154 м.н.р.м.

День 2

Сніданок

Сніданок в ресторані готелю.

Оглядова екскурсія Лімою. (Тривалість 3 години
Оглядова екскурсія з нашим російськомовним гідом, на комфортабельному транспорті, до найпривабливіших і значущих пам'яток столиці Перу. Побачимо: площу Сан Мартін та Головну площу ("Пласа Майор"), урядовий палац та будівлю мерії. Також чоловічий монастир і церкву Святого Франциска, стіни якої завішані прекрасними кахлями (ця колоніальна споруда одна з найвеличніших в Америці).

Екскурсія починається з відвідин чудового романтичного «Парку Кохання», спорудженого в стилі Гауді, звідки відкривається прекрасний панорамний вид на Тихий океан. Продовжуючи екскурсію ми відвідаємо парк «EI Olivar» з деревами оливи, привезеними з Іспанії ще в 15 столітті, престижні райони «Мірафлорес» та «Сан-Ісідро», де проїдемо повз доінкське святилище «Уака Пукльяна». Після сучасної Ліми, вирушаємо в минуле, і почнемо з огляду історичного центру міста і колоніальної частини Ліми. По дорозі ми побачимо Палац Правосуддя та історичну площу «Сан-Мартін», названу на честь борця за незалежність Перу, статуя якого височіє посередині. Потім наш маршрут пройде до Центральної площі міста, де ми побачимо палац уряду, муніципальний палац і палац архієпископа.

На головній площі також з одного боку побачимо будівлю Кафедрального Собору, де похований завойовник Перу Франциско Пісарро. Після екскурсії повертаємось до готелю.

Висота: Лімa - 154 м.н.р.м.

День 3

Сніданок, Обід

О 08:00 переїзд в Паракас (3 часa в дорозі).

Відправлення дл Паракасу (3 години шляху Панамериканським шосе). Проїзжджаємо містечка Чінча і Каньєте. По прибуттю в Паракас, розміщення в готелі.
Обід в ресторані готелю.

Екскурсія до заповіднику Паракас.
Екскурсія проходить найцікавішими районами заповіднику Паракас, що розташовані на суші (на звичайних автомобілях або спеціальних, відкритих з усіх боків туристичних машинах). Відвідування туристичного центру м. Паракас, розповідь про унікальну флору і фауну регіону, далі відправлення до скелі "Кафедральний Собор", яка своєю формою нагадує купол католицького храму (після землетрусу 2007 року скеля частково деформувалася), прогулянка по мальовничим пляжам узбережжя. По дорозі зупинки в місцях проживання морських птахів, а також фламінго, де можна зробити гідні фотознімки. Прибуття до невеликого поселення Лагунільяс, обід з морепродуктів. Рекомендуємо взяти з собою сонцезахисний крем, сонячні окуляри та головний убір.

Повернення до готелю. Відпочинок.

Висота: Паракас - 588 м.н.р.м

День 4

Сніданок, Обід

Сніданок в ресторані готелю.
О 08:00 по приїзду в Паракас вирушимо в порт, пересідаємо на катер, і починається подорож до островів Бaльєстас. По дорозі побачимо знаменитий Канделябр - величезний малюнок, що зроблений на затверділому піску і знаходиться на північному заході від затоки Паракас, між пляжами. Канделябр відомий також як Три Хреста або Тризуб. Це наземний малюнок, протяжністю понад 120 метрів. Висота Канделябра - 128 м, а ширина - 74 метри. Товщина ліній варіюється від 1,5 до 4 м, а глибина досягає 60 см.
Вчені не знають, хто, коли і навіщо створив цей геогліф. Навколо канделябра археологи знайшли керамічні вироби, виготовлені приблизно за 200 років до нашої ери. Дуже ймовірно, що ця кераміка була виготовлена ​​представниками цивілізації Паракас. Але чи вони створили Андский Канделябр залишається під питанням.

Острови Бальєстас, відомі ще як «маленькі Галапагосс», це будинок для морських левів, пінгвінів Гумбольдта, дельфінів, пеліканів і більше двохсот видів птахів. Приблизно через дві години - повернення до порту Паракаса і відправлення в місто Іка (1 година в дорозі).

О 14:00 Обід у ресторані (входить в програму). Після обіду, за бажанням, можемо відвідати незрівняний оазис Уакачіна. Води цього оазису володіють цілющими властивостями. Відрізняється своєю неповторною ландшафтною красою і оточений високими дюнами і пальмами.

О 16:00 переїзд в місто Наска (2 часa в дорозі).

Висота: Наска - 588 м.н.р.м.

День 5

Сніданок

Сніданок у ресторані готелю.

Лінії Наска розташовані між 419 і 465 кілометрами траси Панамерікана Сур. Це малюнки зроблені на однойменному плато в період між 500 років до н.е. і 500 років н.е. Фігури у своїй більшості доволі непогано збереглися, оскільки плато Наска, на якому вони намальовані - одне з найбільш сухих і пустельних місць у світі.

Вони мали астрономічне церемоніальне призначення, і на них зображені уявні й реальні істоти, рослини і геометричні малюнки. Їх розміри викликають справжнє захоплення, адже довжина окремих фігур може сягати декількох кілометрів.

О 07:30 переїзд на аеродром для польоту над знаменитими і таємничими Лініями Наска, які займають площу приблизно 350 кв.км. Найпопулярніші і кращі фігури це колібрі, собака, мавпа, павук, астронавт, кондор і ін. Кожна з них глибиною приблизно 30 см. (Тривалість перельоту 30 хвилин)

О 08:00 повернення до готелю на сніданок (входить в програму)

Вільний час.

О 14:00 переїзд з Наски до Арекіпи. Прибуття в Арекіпу та розміщення в готелі.

Висота: Арекіпа - 2,800 м.н.р.м.

День 6

Сніданок

9:00 Оглядова екскурсія Арекіпою - другим за величиною містом в Перу, де збережені скарби колоніальної архітектури.

Арекіпа названа білим містом за колір своїх будинків, побудованих з тесаного каменю, (вулканічного походження). Характеризується різноманітними костюмованими танцями під час карнавалу Арекіпи. Групові танці, які виконуються під час карнавалів.

Відвідування сучасних районів, як наприклад Сельва Алегре. Огляд Пласа де Армас ("Головна Площа") міста Арекіпа, головного собору.

Потім відвідування знаменитого монастиря «Санта Каталіна». Монастир був заснований у вересні 1579 року за патронажем Святої Каталіни Севільської. Аж до 1970 року його двері були закриті для зовнішнього світу, і саме завдяки цьому він зберіг незайману атмосферу XVI - XVII століть. Санта Каталіна - рай для фотографів, які можуть ловити нюанси освітлення на вузьких вуличках або знімати яскраві квіти при сонячному світлі в темних келіях і переходах. Діючий жіночий монастир (зараз тут живуть близько 20 черниць), справжнє місто в місті, весь обнесений гігантськими стінами, з маленькими вуличками усередині, названими за назвами іспанських міст (Толедо, Гранада і ін.). Побудований в 1580 році, він був відкритий для відвідування туристами тільки в 1970 р і відразу ж став основною визначною пам'яткою Арекіпи. Внутрішні дворики монастиря прикрашені квітами, поруч з галереями зростають апельсинові дерева - тут практично в повній ізоляції проводили час багато поколінь черниць, дівчата з кращих сімей Іспанії.

Висота: Арекіпа - 2,800 м.н.р.м.

День 7

Сніданок

Сніданок в ресторані готелю.

О 08:00 Відправлення в Чівай на автобусі (близько 5 годин в дорозі). На шляху о Чіваю ми побачимо різні поселення, білосніжну гору Чачані, діючий вулкан Місті, Пампас Каньауас, де пасуться вікуньї. Там же знаходяться Віснасчани, Ла Пульєра, Кальалі, Сівайо і Чівай, відвідаємо місцевий ремісничий ринок і церкву. Ніч в окрузі Чівай.

Висота: Чівай - 3,630 м.н.р.м.

День 8

Сніданок

Сніданок в ресторані готелю.

О 06:00 екскурсія в каньйон Колька.

Рано вранці ми вирушимо до найглибшого каньйону в світі (глибина понад 3800 м, що в два рази глибше Гранд-Каньйону в США) щоб оцінити його сценічну красу. Наша мета - «Крус дель Кондор» (долина «Хрест Кондора»). По дорозі чудові пейзажі долини будуть з'являтись перед нами, як фантастичні декорації, повірити в реальність яких, а тим більше в їх масштаби аж ніяк неможливо. До оглядового майданчика "Крус дель Кондор" півтори години шляху. І там нас чекатиме чудова панорама на Каньйон Колька, де ми зможемо поспостерігати за величним польотом кондора - короля Анд, і найбільшого птаха на континенті.

Після екскурсії на оглядовий майданчик повертаємось тією ж дорогою до містечка Чівай, і зробимо на шляху зупинки в селищах Пінчольйo і Мака. А також відвідаємо селище Янке з його прекрасною церквою.

О 12:00 Відправлення в Пуно (близько 7 годин в дорозі).

В якості привітання - «Мате де Кока» (традиційний перуанський напій з листя коки).

Висота: Пуно - 3,827 м.н.р.м.

Сніданок в ресторані готелю.

О 08:00 вирушаємо на човні на прогулянку озером Тітікака, найвисокогірнышим судноплавним озером у світі (висота 3800 м н.р.м.)

Священе озеро, друге за величиною в Південній Америці, знаходиться на кордоні між Перу і Болівією. Назва з мови Аймара перекладається, як «Кам'яна Пума». Тут всюди росте очерет, з якого з давніх часів і до цього дня споруджують плаваючі острови, роблять човни і будують хатини. Ми відвідаємо знаменитий плаваючий острів «Урос», зроблений повністю з очеретяної тростини.

Повернення до готелю.

Увечері відвідування археологічного комплексу Чульпас Сільюстані (некрополь у вигляді веж), культової споруди епохи, що передувала пануванню інків.

О 17:00 Повернення до готелю.

Висота: Пуно - 3,827 м.н.р.м

День 10

Сніданок, Обід

Сніданок в ресторані готелю.

О 07:00 Переїзд автобусом до міста Куско.

У нас буде можливість побувати на високому плоскогір'ї Альтиплано - географічна область Перу, Болівії і Чилі на висоті 3600 м. і вище. По дорозі прямо з вікна автобуса можна поспостерігати за перуанськими представниками сімейства верблюжих: альпаками, вікуньями і ламами, а також громади індіанців Аймара, це вже їхня рідна земля. Зробимо зупинку в Ла Рая (4400 м.н.р.м.) і Пукара.

О 13:00 Oбед в містечку Сікуані (входить в програму).

О 14:00 зробимо зупинку в археологічному комплексі «Ракчі» для огляду дуже цікавих руїн храму Виракочі, де побачимо унікальні споруди напівкруглої форми, що є незвичним для архітектури інків.

По дорозі зупинки: «Андагуаілільяс»; «Ракчі» і знаменитий палац Виракочі (головного божества пантеону богів інків та інших доіспанських цивілізацій Південної Америки).

B 18.00 приїзд до міста Куско.

Висота: Куско - 3,399 м.н.р.м.

День 11

Сніданок

Сніданок в ресторані готелю.

Куско, в перекладі з мови кечуа, означає «пуп землі». Згідно з легендою, місто було засноване в XII в. першим інкою Манко Капак - сином сонця, який символічно позначив своє там перебування увіткненим в землю золотим жезлом. Стародавнє місто було перебудоване іспанськими завойовниками, які звели колоніальні палаци і католицькі храми на основах кам'яних стін епохи імперії інків.

На центральній площі Пласа де Армас завжди підняті два прапори: червоно-білий перуанський і прапор кольору веселки, що символізує давню імперію Тіуантінсуйо.

B 09.00 Оглядова екскурсія містом «Куско».
Відвідування знаменитого храму Коріканча ( «Палац сонця»), а також чотирьох сусідніх руїн міста Куско:

 • Фортеця «Саксауаман»: монументальний археологічний комплекс на трьох доповнюючих платформах які мають в середньому 360 м в довжину, нарівні з містом Куско, вважається одним з семи чудес світу;

 • «Кенко»: церемоніально-релігійний центр. Тут є величезна кам'яна брила, 5 м 90 см у висоту, яка схожа на пуму;

 • «Пука Пукара»: адміністративний і військовий центр инкского часу.

 • «Тамбомачай»: відомий ще як «Купальні Інків».

 • Висота: Куско - 3,399 м.н.р.м.

  День 12

  Сніданок, Обід

  Сніданок в ресторані готелю.

  О 06:00 трансфер на залізничну станцію вокзалу, звідки поїзд візьме курс на містечко Агуас Кальєнтес.

  Екскурсія на цілий день в Мачу-Пікчу - загублене місто інків.

  Мачу-Пікчу (Стара Гора) був побудований в XV столітті імператором інків Пачакутеком. Після розгрому Інкської Імперії іспанцями, місто було забуте майже на три століття. Виявив його в 1911 році американський професор Хайрем Бінгхем.

  Він побудований повністю з каменю, використовуючи весь простір в гармонії з функціональністю: храми, палаци, зовнішні сходи, джерела з водою і сільськогосподарська зона, де побудовані анденес - величезні ступінчасті тераси для землеробства. Археологи припускають, що місто мало суто релігійне призначення, оскільки Бінгхем знайшов кладовище, де поховані були тільки жінки, тому існує думка, що це був величезний монастир акйас (молодих жінок) і притулок владики Куско.

  Мачу Пікчу розташований на території в 32,592 гектарів. У 2007 році оголошений ЮНЕСКО Одним З Семи Чудес Світу.

  О 14:00 обід (входить в програму).

  О 16:00 повернення в Куско на поїзді. Приїзд до Куско і повернення в готель.

  Висота: Куско 3,399 м.н.р.м.

  День 13

  Сніданок

  Сніданок в ресторані готелю.

  Трансфер в аеропорт.

  Переліт до Ліми. Прибуття в Ліму і пересадка на наш міжнародний рейс (KL 744 19:55/15:20)

  Кінець програми

  У вартість входить

  Міжнародний авіапереліт а/к KLM
  Транспорт та гіди з медичними протоколами.
  Розміщення в готелях: 12 ночей.
  Харчування: 13 сніданків в готелях, 4 обіди в місцевих ресторанах.
  Послуги російськомовного супровідника на всі дні туру.
  Внутрішній авіапереліт Куско - Ліма
  Трансфери та переїзди по програмі
  Екскурсійна програма та транспортне обслуговування згідно програми туру.
  Оглядова екскурсія Лімою
  Екскурсія до заповіднику Паракас
  Екскурсія на острова Бальєстас
  Переліт над лініями Наска
  Оглядова екскурсія містом Арекіпа
  Програма в каньон Колька
  Екскурсія озером Тітікака та відвідування Чульпас Сільюстані
  Програма Пуно/Куско з екскурсіями
  Оглядова екскурсія по Куско
  Екскурсія в Макчу Пікчу: потяг класу Vistadome з Ольянтайтамбо.

  Додатково оплачується

  Ранній check in та пізній check out
  Додаткові послуги
  Наднормативний багаж
  Чайові
  Харчування, не вказане в програмі
  Особисті витрати
  Страховка