Загальний опис

Мае - найбільший з островів Сейшельського архіпелагу з неймовірними, по місцевих масштабах, розмірами - 25 км в довжину і 8 км в ширину (а заодно і найвищий - майже 1000 м). У 1742 р висадився на півдні Мае відомий французький мореплавець Лазар Піко оглянув околиці і сказав: "Здається, ми знову знайшли сади Едему".
Тут можна зануритися в метушливу життя столиці Сейшельських островів - Вікторії (найменшою столиці світу), відвідати галасливий, унікальний в своєму роді ринок. У ботанічному саду Mont Fleuri Ви знайдете прекрасні екземпляри рослин, що представляють флору цих тропічних островів. Також можна відвідати чайні плантації на схилах гори Morne Blance і виставки моделей морських суден.
Незважаючи на досить щільне населення, він все ще покритий чудовими тропічними лісами. За різними підрахунками, на Мае можна знайти близько 70 пляжів (найбільш достовірне число - 68), а пляж Бо-Валлон відважно бореться з пляжами Ла-Діга і Праслов за звання найкрасивішого у світі. Тут не просто купаються і засмагають, - є прекрасні умови для віндсерфінгу та інших водних видів спорту, кафе і ресторанчики, дискотека і казино.


Східне узбережжя, оточене смугою пляжів, саме густонаселене, частина землі навіть довелося відвойовувати у моря (зокрема, на насипному ґрунті побудовані аеропорт і нове шосе). Тут розташовані столиця, порт, знайшлося місце і для деяких готелів. Західне узбережжя - більш мальовниче і різноманітне, причому чим далі на південь острова, тим більше «первозданними» стають пляжі і природа. Розкішні готелі, відкриті на Мае останнім часом, побудовані якраз на незайманих південних пляжах.
клімат
Тут круглий рік температура повітря коливається від 26 до 32 градусів. Період з листопада по квітень вважається найспекотнішим сезоном і можливі дощі з-за Північно-західних мусонів. У період з травня по жовтень проходять Південно-східні мусони і вважається, що цей сезон більш сухий і прохолодний.
Температура прибережних вод мало змінюється в залежності від сезону - в серпні вона прогрівається до 26 градусів, а в квітні - до 30.

Mahe на карті

+ 30°C