Seychelles island

Загальний опис

Сейшели по праву вважаються одними з найкрасивіших островів Індійського океану. Сейшели - це архіпелаг який включає в себе 115 великих і малих островів, розташованих в Індійському океані трохи південніше екватора і на північ від острова Мадагаскар. Займає територію 405 кв. км. Найбільші острови - Мае, Праслін, Ла Діг, Силует - гранітного походження; дрібні острови - переважно коралові в Індійському океані, кожен острів якого унікальний і по-своєму привабливий.

Незрівнянний і дивовижний Мае - протяжністю в довжину - 27 км, в ширину - 8 км. На цьому острові розташована столиця держави - Вікторія і міжнародний аеропорт. Праслін або, як вимовляють місцеві жителі, Прален, де якраз росте знаменита пальма, плодоносна химерної форми кокосами; Берд з характерною назвою, Денис, Дерош, Анонім, Альфонс і інші.

Природа островів надзвичайно багата. Аромати квітів і фруктів будуть переслідувати Вас всюди. Тваринний світ островів настільки різноманітний, що Вам годинами захочеться спостерігати за ним. Безліч видів птахів, кажани і чарівні гігантські черепахи.

Щирі і доброзичливі сейшельці зачарують своєю привітністю і гостинністю. Вас пригостять традиційними стравами і напоями.

А якщо Вам до вподоби активний відпочинок, то до Ваших послуг простори океану. Озброївшись маскою і ластами, Ви відкриєте для себе багатий підводний світ з усіма його загадками і скарбами. А якщо Ви шанувальник гольфу, Вас чекають першокласні, прекрасно обладнані і декоровані поля.
Побувавши на Сейшельських островах, Ви відкриєте для себе справжній райський куточок. Ви подивіться на світ іншими очима і зрозумієте, як багато в цьому світі ще не бачили і скільки ще належить побачити. Чарівні пейзажі Сейшел перевершують фантазію навіть найталановитішого художника.

Подаруйте собі неземне подорож і довгоочікуваний відпочинок.

Seychelles island на карті

+ 27°C