Умм аль Кувейн

Загальний опис

Ум Аль Кувейн - ім'я цього міста перекладається з арабської, як джерело сил. З давніх-давен він прославився як центр риболовецького промислу в регіоні. І в наш час тут розвинене рибальство, займаються розведенням риби та креветок. Характерною особливістю Ум Аль Кувейн є його відносна територіальна ізоляції, що дозволяє емірату зберігати традиції і життєвий уклад протягом багатьох років.
Центральна частина міста знаходиться в глибині набережній, яка пролягає уздовж всього півострова. Тут розташовуються адміністративні будівлі, банки, всілякі компанії. Знаменитий Ум Аль Кувейн Морським Дослідницьким Центром, будівля якого складено з коралових рифів і є одним з найбільш ранніх архітектурних досягнень. Є в місті також форт і сторожові вежі, а також мечеть 19-го століття ..
З Умм Аль Кувейт туристи можуть здійснити екскурсію на острів Аль Сіярх, який обрали місцем свого проживання численні морські птахи. Прославився емірат і знаменитої академією верхової їзди, якій жителі дуже пишаються. В еміраті чудові пляжі і лагуни, відпочинок тут користується заслуженою популярністю.

Умм аль Кувейн на карті