Аджман

Загальний опис

Аджман - найменший з усіх еміратів, розташований за 30 хвилин їзди від аеропорту Дубая. І нехай не буде запасів нафти - це місто знайшло шлях і прославилося. Як і більшість міст північних еміратів, Аджман побудований на березі затоки, простягаючись углиб узбережжя у формі літери "U".
Колись Аджман був широко відомий як центр видобутку перлин і будівництва човнів. І якщо торгівля перлами вже не є основою її економіки, то суднобудівний завод «Ajman» відомий на всю країну виробництвом одномачтових арабських кораблів. Ці легкі, але довговічні кораблі виготовляються з тикового дерева, імпортованого з Індії, з використанням багатовікових технологій із використанням однаково старовинних традиційних конструкцій та інструментів. На початку 90-х почали користуватися популярністю човни зі склопластику та моторні човни, також вироблені в Аджмані. Верф настільки відома, що замовники приїжджають з інших арабських країн, щоб замовити судна, призначені для риболовлі та прогулянок на човні. Численні туристи, які приїжджають відпочивати в ОАЕ, дуже люблять кататися на Доу.
Серед туристичних визначних пам'яток - квадратна сторожова вежа та величезний форт у центрі міста. Форт відкрив Національний історичний музей, поруч з ним знаходиться старий палац шейха. Аджман також славиться своїми мінеральними джерелами, які забезпечують питною водою всі країни Перської затоки. Найкращий відпочинок в Аджмані знайдеться для тих, хто вже втомився від міського шуму і хоче спілкуватися з природою в тиші, насолоджуватися неквапливим потоком життя, що нагадує про цю країну багато століть тому. Ну а для любителів екзотики - знамениті гонки на верблюдах, що проводяться в пустелях цього емірату

Аджман на карті