Загальний опис

Острів Тіоман є частиною національного парку Паханг, розташованого за 60 км від східного узбережжя материкової частини Малайзії. Це найбільша рифова система Південно-Китайського моря. Тьоман - острів, представлений музикою "Південний прохід" у Голлівуді, вважається одним з найкрасивіших в Азії. Тіоман також входить до десятки найкрасивіших і чистих островів у світі. Природа наділила його неповторною красою, а люди оточили його серпанком давніх легенд. Білі піщані пляжі та кришталево чиста блакитна вода приваблюють туристів з усіх країн.
За легендою, принцеса китайського дракона була настільки захоплена красотами цих місць, що вона вирішила перетворитись на острів Тіоман, не дійшовши до свого коханого в Сінгапурі, і пообіцяла гостинність та затишок усім мандрівникам та мандрівникам, що перебувають на ньому. На Тіомані слід відпочивати влітку. Саме з травня по листопад тут сприятливіший клімат, а теплі води Південнокитайського моря особливо ніжні та прозорі.
Уздовж всього західного узбережжя острова розкинулися чудові пляжі, омиті прозорими блакитними водами. Посередині Пулау-Тьомана, над нерівною місцевістю, є гора з подвійним верхом, зарослим тропічним лісом ("ослячі вуха", як його тут називають). Грунтова дорога веде до Кампонг Хуари та її безлюдного пляжу на східному узбережжі.
На острові Пулау-Рауа - до того, як пройшла година на човні - був створений справжній курорт із спеціально обладнаними будиночками для пляжів для мисливців на морських аквалангів.
Любителі дайвінгу будуть в захваті від підводного світу Тіоман та Пулау-Раур. Тіоман має острівково-коралове походження, а місцеві підводні тварини нагадують фауну Червоного моря. А на суші багато мавп, які зовсім не бояться туристів.
Якщо вам подобається білий пісок, пальми з кокосовими горіхами, що «ростуть» на них, змішані з мавпами, блакитним морем, незайманим підводним світом - тоді вам неодмінно варто приїхати до Тіомана! М'який пісок, польові квіти найяскравіших кольорів, прохолодна вода водоспадів - все це створює особливий романтичний настрій

Tioman island на карті

+ 30°C