Redang

Загальний опис

Архіпелаг Реданг знаходиться на північному сході полурстрова Малайзія в Південно-Китайському морі. Архіпелаг складається з дев'яти островів і найбільшим з них є острів Реданг. Білосніжний пісок, бірюзове море, яскраве сонце - ось магія острова Реданг. Острів має репутацію морського парку з одним з найпрекрасніших пляжів Малайзії.
Північ острова - спокійні води бухти Teluk Dalam Kecil, білосніжний пляж і пишні дощові ліси - в цьому дивовижному місці розкинувся курорт Berjaya Redang Beach Resort.
Рай для любителів занурень на глибину, з коралових утворень острова найбільш відомий визнаний найбільшим одиночним коралом світу - Машрум Корал, що має форму гриба висотою 20 метрів і з 300-метровим діаметром.
Особливо цікаво на рифах острова занурюватися вночі - виникає відчуття, що тут ночує вся живність світового океану. З серпня по вересень тут проходить міграція гігантських безпанцирні черепах. На острові діє заборона на продаж спиртного.
У водах навколо острова мешкають ястребоклювие і зелені черепахи, безпанцирні черепахи, Барракуда, скати, Гаруп, китові акули, тигрові морські їжаки, омари, а також чорні, червоні і білі корали, гаргонаріі і губки.

З аеропорту Місцевих напрямків Куала Лумпур на Реданг відбувається по кілька рейсів щодня. Час польоту 1 година 15 хвилин.

Redang на карті

+ 30°C