Penang

Загальний опис

<Острів бетельного горіхів> Пулау-Пінанг лежить недалеко від північно-західного узбережжя півострова Малакка. Його площа всього 285 квадратних кілометрів, але за кілька років мальовничий і радісний Пінанг став одним з головних курортних районів країни. З материком острів пов'язаний мостом завдовжки в 13,5 кілометрів, який офіційно визнаний третім по протяжності мостом у світі. Але яким би вражаючим ні Пенанзький міст, його славу повністю затьмарюють екзотичні пейзажі, піщані пляжі і вмілі кухарі самого острова.
Колись Пінанг належав султану Кедаха і до 1786 був безлюдним, поки британська Ост-Індська компанія не вирішила заснувати тут торгову факторію. Пінанг став першим володінням англійців на території нинішньої Малайзії. У той же рік англієць Френсіс Лайт заснував столицю острова Джорджтаун, назвавши його на честь англійського імператора Георга III. Нові господарі острова відразу розгледіли потенційний курорт в цій землі, зарослої тропічними джунглями з пальм бетельного горіха, і вже через кілька десятиліть якісь брати Саркісян відкрили тут перші готелі.
А зустріти перший день спільного життя найкраще на золотистому пляжі Пулау Пінанг. Наприклад, в Бату Феррінг-Біч, на північному узбережжі острова. Там розташовано кілька розкішних, там можна поплавати під вітрилом, покататися на конях або просто полежати на нагрітому сонцем білому піску. Всього готельну базу Пінанга складають 22 готелю, 18 з яких - п'ятизіркові. Особливою популярністю користуються Casuarina Beach, Feringghi Beach, ShangriLa Golden Sands, Park Royal Holiday, Inn Penang Bayview Beach, Penang Parkroyal Resort. Найзнаменитіші пляжі: Телук Баханг - <Залив тліючого вугілля> - на західній околиці острова; Танджунг Бунге - <Нависаючі скелі> - з його гігантськими рифами і буйною рослинністю, Телун Баханг з його відокремленими бухтами.

Penang на карті

+ 24°C