Латвія

Помилуйтеся химерною архітектурою в стилі модерн, підніміться на вершини середньовічних замків і познайомтеся з дикою природою в природному парку в цій привабливій східноєвропейській країні.

Заплануйте подорож до чудової країни Латвії, де вас чекають незаймана природа та фотогенічні краєвиди. Залишайтеся в космополітичній столиці, щоб відчути її суєту, або вирушайте на узбережжя, щоб прогулятися замковими територіями та приголомшливими пейзажами.

Столиця Латвії, Рига, є чарівним містом, яке поєднує старе і нове, з усім, від історичних брукованих вулиць до експериментального сучасного мистецтва. Одна з найжвавіших вулиць міста, Альберта Іела, була названа на честь засновника Риги та обшита привабливою архітектурою в стилі модерн, що демонструє складні дизайни та візерунки. Спілкуйтеся з місцевими жителями на Ризькому центральному ринку, жвавому торговельному районі, розташованому в ангарах часів Першої світової війни. Завітайте до обіду, щоб зібрати свіжу їжу для обіднього пікніка на відкритому повітрі.

Знайдіть Турайдський музей-заповідник, трав’яну зону з приголомшливим замком з червоної цегли та кількома іншими пам’ятками, у Сігулді, приблизно в годині їзди на північний схід від Риги.

У західній Латвії прекрасний півострів Колка пропонує природні парки, населені місцевою дикою природою, як-от олені, лосі та бобри. Одягніть туристичні черевики, щоб досліджувати національний парк Слітер в кінці півострова.

Також на західному узбережжі розташовані портові міста Вентспілс і Лієпая. Засмагайте на пляжі у Вентспілсі з хвилястими піщаними дюнами позаду або відкрийте для себе процвітаючу поп-рок музичну сцену в Лієпаї.

Подорож на схід Латвії до Латгалії, яку часто називають «Країною блакитних озер». Прогуляйтеся старовинними замчищами в природному парку Даугавас Локі та подивіться, як човни пливуть по озеру Дрідза.

Летіти до Риги з аеропортів по всій Європі. Якщо ви зупиняєтеся в Ризі, автобусна поїздка з аеропорту Риги до центру міста займе близько 40 хвилин. Мандрівники, які шукають пригод або просто намагаються заощадити гроші, можуть захотіти поїхати на автобусі до Латвії з сусідньої Росії чи Білорусі.

Відвідайте Латвію, щоб відкрити для себе величезні природні парки, чарівну архітектуру та цікаве поєднання історії та інновацій.

Латвія на карті