Острів Афродіти

Теплий і сонячний середземноморський клімат робить Кіпр популярним туристичним напрямком круглий рік. Відкрийте для себе стародавні артефакти минулих цивілізацій, зробите покупки на місцевих вуличках і виберіть один з безлічі білих піщаних пляжів.

Щоб побачити класичний Кіпр, відвідайте регіон Амохостос на сході острова, де блискучі біло-блакитні будівлі зустрічаються з жовтими пісками прибережних пляжів. Прогуляйтеся по скелях і печерах національного лісового парку мису Греко, звідки відкривається неймовірний вид на околиці.

На півдні відвідайте древній регіон Ларнака, щоб дізнатися про його тисячолітньої історії на стародавньому археологічному ділянці Китіон, де збереглися залишки храмів XIII століття до нашої ери. Повернувшись до міста, прогуляйтеся по набережній Фіникудес з ресторанами і магазинами. Головна церква Святого Лазаря названа в честь покровителя міста і теж заслуговує на увагу.

Обов'язково проведіть час на блискучих пляжах Кіпру. З пляжу Піссурі на заході острова відкривається вид на пагорби через затоку. Якщо вам потрібна чиста блакитна вода, вирушайте на пляж Протараса, де можна орендувати тінисті парасольки. Любителям підводного плавання варто відправитися в дайвінг-центр Zenobia Wreck в затоці Ларнаки, щоб досліджувати чарівний морський світ, який обертається навколо історичного корабля.

Після прибуття на Кіпр найпростіше орендувати автомобіль в аеропорту або в великих містах. Дороги, як правило, добре позначені і знаходяться в хорошому стані. Ви також можете скористатися громадськими автобусами, щоб перетнути острів по суші, або зробите екскурсію на човні з гідом уздовж берегової лінії.

Кіпр - третій за величиною острів у Середземному морі, і тут одні з найбільш м'яких зим серед всіх країн Європи. Послухайте, як місцеві жителі говорять на суміші грецького і турецького мов; ці дві мови домінують на острові.

Приїжджайте на Кіпр, щоб відкрити для себе країну сонця, історії та розваг. Залиште свої турботи на материку і поринете в теплу атмосферу цього середземноморського острова.

Кіпр на карті