Загальний опис

Респу́бліка Ке́нія — держава на сході Африки, що межує на півночі з Південним Суданом і Ефіопією, на сході з Сомалі, на південному заході з Танзанією, на заході з Угандою, на південному сході омивається Індійським океаном.

Посилання

Малярія - хвороба, поширена в зоні Індійського океану і західної Кенії. Тому всім, хто приїжджає в Найробі, рекомендується проводити профілактику. Лікування починається за тиждень до в'їзду в країну, триває протягом усієї подорожі й через шість тижнів після нього. Антималярійні таблетки і деякі ліки можна придбати в аптеках і супермаркетах. Постійним мешканцем цих місць є також збудник жовтої лихоманки, тому обов'язкова умова при поїздці до Кенії - щеплення. У великих містах є сучасні лікарні, чудовими медичними можливостями має Найробі. Під час перебування на сафарі в національних парках забороняється виходити за межі місць проживання без супроводу охорони. Також під час забороняється виходити з автомобіля без дозволу гіда. Рекомендується також закривати відкриті ділянки тіла і користуватися спеціальними засобами проти укусів комах.
У Кенії, на відміну від деяких інших південноафриканських країн, категорично заборонено полювання на диких тварин. Порушників чекає серйозне покарання: великий грошовий штраф або навіть позбавлення волі. Чи не гуляйте поодинці в Найробі після 18.30. У Кенії темніє дуже швидко і в 19.00 вже зовсім темно. Слідкуйте за своїми кишенями і сумками, кишенькових злодіїв в Кенії також багато, як і в будь-якому іншому великому туристичному центрі.
Не рекомендується пити воду з-під крана і купувати фрукти у вуличних торговців. Краще вживати напої тільки в пляшкової і банкової розфасовці, а з овочів і фруктів перед їжею зчищати шкірку або добре вимити.

Кенія на карті