Загальний опис

Коста-Бланка (ісп. Costa Blanca, «Білий берег») - регіон на середземноморському узбережжі Іспанії, що включає в себе прибережні населені пункти провінції Аліканте в автономному співтоваристві Валенсія. Приморська зона курортного відпочинку і туризму.

Аліканте (Alicante) - місто в Іспанії на березі Середземного моря, центр однойменної провінції в автономній області Валенсія. Місто розташовується на узбережжі Коста-Бланка і є одним з найпопулярніших курортів Валенсії, а також центром рибальства, експорту риби і морепродуктів.
Як і в більшості міст середземноморського узбережжя, в Аліканте м'який клімат з помірною середньорічною температурою повітря, з частими дощами навесні і восени. Температура повітря влітку коливається від 20 ºС до 30 ºС, взимку - від 6 ° С до 17 ° С. Різкі коливання температури тут вкрай рідкісні, тому влітку в Аліканте досить жарко, а взимку досить тепло.
Аліканте відомий своєю гостинністю, туристам тут завжди раді. Міста не спить цілодобово - нічне життя кипить так само, як і денна. Прекрасно провести час можна в одному з незліченних кафе або в павільйонах, в яких практично щодня відбуваються різноманітні концерти. Найпопулярніше місце відпочинку туристів і місцевих жителів - Paseo Maritimo (Приморський бульвар). Якщо пощастить і вдасться потрапити на одне зі свят - рекомендується триматися ближче до центральної вулиці La Rambia de Mendez Nunes, по якій проходять всі святкові процесії.
Аліканте пов'язаний з іншими містами Іспанії розвиненою мережею залізних і шосейних доріг. Розвиток промисловості міста почалося в XIX столітті з прокладкою ж / д ліній. У самому центрі знаходяться автобусний і залізничний вокзали.
У самому Аліканте, крім автобусів, з 2003 року діє швидкісна трамвайна лінія. Завдяки підземним дільницям і станціям, цей вид транспорту не створює заторів і дуже зручний.

Коста Бланка на карті

+ 20°C