Іспанія – культурна гавань південної Європи.

Ця гаряча країна є домом для бою бугаїв і тапас, а також незліченних незайманих пляжів і сучасних та вишуканих міст. Дізнайтеся про багату історію Іспанії та познайомтесь з її традиціями у спорті, танцях та кухні.

Місто Барселона багато в чому окреме від решти Іспанії. Дізнайтеся про особливу каталонську культуру, здійснивши поїздку до центру міста. Оцініть його вражаючу готичну архітектуру. Погляньте на недобудовану базиліку Саграда Прізвище та помилуйтеся майже мультяшним, плавним дизайном Антоніо Гауді.

Перетнути північну частину Іспанії, щоб дістатися до баскського міста Більбао, яке відоме чарівною авангардною архітектурою музею Гуггенхайма в Більбао. Відвідайте столицю Мадрид з численними культурними пам'ятками, такими як музей Прадо. Ця галерея відома своєю колекцією робіт Франсіско де Гойї.

У південній частині країни знаходиться узбережжя від Коста-дель-Соль до Коста-Бланки. Розглянемо подорож на Віра Плайя, де є нудистський курортний готель. Спробуйте зайнятися водними видами спорту в Тарифі, неподалік Гібралтарської протоки. Насолоджуйтесь жарким літом та м'якою зимою, відправившись на пляжі Марбельї та Малаги.

Трохи на північний схід від курортних міст знаходиться місто Гранада, в якому є мавританський палац Альгамбра та безтурботні сади Хенераліфе. Вирушайте на захід у еклектичне місто Севілья, в центрі якого знаходиться площа Іспанії. Подивіться виставу фламенко в районі Тріана, який вважається джерелом цього виразного танцю.

Ця велика країна знаходиться на південному заході Європи, а Північна Африка знаходиться прямо через море від південного узбережжя. Він межує з Португалією, Андоррою та Францією. Прилетіть до одного з багатьох міжнародних аеропортів Іспанії по всій країні та подорожуйте залізницею або внутрішніми рейсами. В Іспанії спекотна та енергійна культура, жваві курорти та вражаюча топографія.

Іспанія на карті