Крит

Крит, п'ятий за величиною острів у Середземному морі, захоплює своєю апетитною кухнею, дикими пейзажами і чудовими пляжами. Здійсніть поїздку по багатовіковим містах, розташованим на північному березі острова. Відкрийте для себе достаток венеціанської архітектури та археологічних пам'яток і помилуйтеся природною красою, яка змінюється від рожевого піску до оливкових гаїв і скелястих гірських вершин.

Почніть з Іракліона, галасливої ​​столиці острова з атмосферним старим містом і історичним портом, оточеним венеціанськими стінами. Дізнайтеся про спадщину острова в фортеці Кулес, Археологічному музеї Іракліона і Музеї природної історії. Відправляйтеся на захід в Ретімно, де барвисті рибальські човни швартуються в венеціанської гавані, а таверни вишикувалися на березі моря. Грандіозні особняки і чудові ресторани рясніють лабіринтом старого кварталу Ханьи.

Вражаючі вапнякові Білі гори підносяться над справжніми грецькими селами, такими як Хору Сфакіон на заході Криту. Снігопад покриває гори взимку, а навесні поступається місцем польовим квітам. Пройдіть по стежці довжиною 10 миль (16 км) через національний парк Національний парк Білі Гори, яке є найдовшим ущелиною в Європі, до рибальському селі Агіа Румелі. Звідси човни відправляються в Сугію, де знаходиться найближче місто 4-го століття до нашої ери. Руїни елліністичної епохи.

Критські пляжі відрізняються дуже дрібним піском і кристально чистою водою Середземного моря. Спробуйте свої сили в кайтсерфінг, крім інших водних видів спорту, в Аммударе, Кедродасосе і Куременосе. Погляньте з трепетом на блідо-рожевий кварцовий пісок в лагуні Балос і на острові Елафонісі. Розслабтеся в спокійній атмосфері чарівного приморського міста Герані і насолодитеся поєднанням пляжу і нічного життя в Елунде, Малії і Сталіс.

Доберіться до острова Крит, прилетівши в міжнародні аеропорти, розташовані в Ханьї і Іракліоні. Також можна дістатися поромна переправа, яка цілий рік відправляється з Афін і займає від 7 до 9 годин. Чекайте теплою і сухої погоди з травня по жовтень і великого скупчення туристів з червня по серпень. Передвигайтесь на орендованому автомобілі і зупиняйтеся в придорожніх тавернах, щоб покуштувати критський сир, соковиті оливки і місцевий бренді раки.

Crete on map