Греція - тури, відпочинок, екскурсії

Греція, батьківщина демократії, має захоплюючу історію і яскраву і самобутню культуру. Її знаменита кухня, ідилічні острова і найчистіші пляжі роблять цю країну популярним місцем відпочинку. Дізнайтеся про багате минуле країни через руїни древніх міст і старі храми, розташовані уздовж прекрасного узбережжя.

Отримаєте уявлення про те, що значить бути греком, здійснивши поїздку в Афіни, столицю країни. Серед історичних пам'яток - комплекс Акрополя на вершині гори, побудований в 500 році до нашої ери. Подивіться на древній храм Парфенона з значними мармуровими колонами і фронтоном. Відвідайте бари в центрі міста і покуштуйте блюда місцевої кухні, в тому числі лаваш і приправлене м'ясо на шпажках.

Досліджуйте багатий гобелен Стародавньої Греції, відвідавши інші місця у віддалених частинах країни. Одна з популярних пам'яток - руїни Дельф у гори Парнас. Відправляйтеся вглиб країни до чудесним монастирям Метеори, які були побудовані на вершинах зазубрених скельних утворень для духовного піднесення. Підніміться по сходах на відкритому повітрі, щоб дістатися до оглядових майданчиків з панорамними видами.

Насолоджуйтесь зміною пейзажу, провівши кілька днів на мальовничих пляжах середземноморського узбережжя Греції. Рушайте на човні на деякі острови, щоб розслабитися на незайманих ділянках білого піску поряд з культурними пам'ятками. Незліченні пляжі і курорти Міконосу роблять його одним з найпопулярніших островів для відпочиваючих.

Приморська село Фіра на острові Санторіні особливо мальовнича, з її обривами будинків, типовими для яких є білі фасади, навколишні церква з синіми куполами. Погляньте на заповнену морем кальдеру діючого вулкана острова і викупайтеся в його термальних водах.

Знайдіть цю історичну країну на північному узбережжі Середземного моря в південно-східній частині Європи. Вона знаходиться на південний схід від Італії і межує з Албанією, Болгарією, Туреччиною та іншими країнами. Долетівши до міжнародного аеропорту Афін можна далі вільно пересуватися по країні внутрішніми рейсами або на поромах до численних островів, таких як Закінтос, Крит, Корфу, Родос, Кос.

Греція є наріжним каменем культури та історії Європи, з її кулінарними шедеврами, вражаючими руїнами і ідилічними острівними пляжами.

Греція на карті