Естонія

Ця все більш популярна східноєвропейська нація має величезні лісові природні заповідники, а також міста з кварталами, які внесені до списку ЮНЕСКО, наповненими середньовічними будівлями.

Розташована в Балтійському регіоні Північної Європи, Естонія колись була не помічена відвідувачами Європи. Однак сьогодні мандрівників все більше приваблює його інтригуюча культура, архітектура та пейзажі. Прогуляйтеся середньовічними вулицями, відвідайте сучасні музеї, щоб дізнатися про внесок Естонії в науку, і вирушайте в похід серед приголомшливої, неподалік незайманої сільської місцевості.

Почніть із північної частини країни зі столицею та найбільшим містом Естонії Таллінном. Тут поруч із середньовічними шпилями та сучасними хмарочосами розташовані барокові палаци, створюючи різноманітний архітектурний міський пейзаж. Подивіться на вуличних артистів на Ратушній площі та прогуляйтеся Естонським музеєм під відкритим небом, щоб побачити історичні будівлі, зокрема вітряки та фермерські будинки. Серед видатних визначних пам’яток міста – собор Олександра Невського, багато прикрашена цибулинно-купольна споруда з блискучими золотистими акцентами та вигадливими арками.

Спілкуйтеся з привітними місцевими жителями Тарту, південно-східного міста зі значним студентським населенням. Прогуляйтеся по території Тартуського університету та поспостерігайте за людьми на місцевій площі. Якщо у вас є діти, подумайте про те, щоб відвезти їх до наукового центру AHHAA, де представлені інтерактивні виставки про науку та інновації.

Щоб втекти в сільську місцевість, вирушайте на північний схід Естонії до національного парку Лахемаа, який охоплює ліси, річки та узбережжя. Прогуляйтеся сільськими селами, зупинившись, щоб скуштувати справжню естонську кухню в сільських ресторанах. Якщо погода зміниться, скористайтеся можливістю провести день у приміщенні в музеях, таких як Музей мистецтв Viinistu, який пропонує захоплююче уявлення про історію естонського мистецтва.

Більшість відвідувачів Естонії починаються з Таллінна, прилітаючи в міжнародний аеропорт або припливаючи до гавані Таллінна. До центру міста сісти на автобус або таксі. Щоб пересуватися по Естонії, орендуйте автомобіль або скористайтеся мережею національних автобусів, які забезпечують ефективне сполучення з великими містами та регіональними вузлами.

В Естонії найкраща погода з травня по вересень. Липень і серпень є особливо популярними місяцями для проведення фестивалів під відкритим небом.

Приїжджайте до Естонії, щоб відкрити для себе чарівну міську архітектуру минулих століть і побродити по нерозвиненій і малолюдній сільській місцевості.

Естонія на карті