Punta Cana. Домініканська Республіка - Відпочинок, тури, готелі. Лише актуальні ціни. :: GTO: Отели, дешевые авиабилеты, трансферы, туры по всему миру!

Загальний опис

З усіх курортів Домініканської Республіки найрозвиненішим вважається Пунта-Кана. Тут можна знайти прекрасні готелі, широкі піщані пляжі, всі умови для любителів віндсерфінгу і парусного спорту. Цікаво, що курорт захищений законом від будь-якого будівництва, здатного завдати хоча б найменший шкоду його природній красі.
Понад сімдесят кілометрів білосніжних піщаних пляжів з комфортабельними готелями простяглися вздовж східного узбережжя острова Гаїті, на якому розташована ця держава.
Прекрасні пляжі Пунта-Кани просто ідеальні для тих, хто любить отримувати задоволення від занять своїми улюбленими видами водного спорту.
Курорт славиться своїми розкішними готелями, що пропонують найрізноманітніші послуги. Одні готелі Пунта-Кани націлені на тих, хто віддає перевагу активному відпочинку, інші - на тих, хто прагне до самоти і спокою. Це ідеальне місце для проведення медового місяця і сімейного відпочинку.
Географія Наверх
Курорт знаходиться на південно-східній частині острова, там, де Атлантика зливається з Карибським морем.
Туристичні зони:
Пляжі Баварія, Макао, Арена горад, Кортесіто, Кабеса-де-Торро і Пунта-Кана - це 32 безперервних кілометра перлинно-білого піску. Нові туристичні центри знаходяться не менше ніж в 60 метрах від берега, тому що за законом заборонено порушувати природний пейзаж.
ресторани:
На курорті величезна кількість ресторанів, сервірують страви міжнародної і домініканської кухонь.
У 3 км від Пунта-Кана розташований маленький рибальське селище El Cortecito, в ресторанах якого можна насолодитися стравами з тільки що спійманої риби.
Спорт:
Всі водні види спорту, включаючи дайвінг дуже хорошого рівня, «джип сафарі», рафтинг.
Розваги:
Тут можна «зустрітися з китами» або відправитися на захоплюючу «джип сафарі».
Нічне життя:
Різноманітні носно клуби, шоу-програми, бари, дискотеки і казино.

Punta Cana на карті

+ 27°C