Динамічні турпакети

Динамічні турпакети


   1. Що таке динамічний пакет?

Динамічний пакет - це пакет, який формується в реальному часі на основі регулярних авіарейсів та готелів від різноманітних глобальних/локальних провайдерів. 

      2. Особливості динамічних пакетів
Основна особливість полягає в принципі формування ціни - вона рахується в реальному часі, а не заздалегідь, як в статичних пакетних турах. При цьому, завдяки технологіям, ми маємо завжди актуальну інформацію як щодо ціни авіаквитка та готеля, так і щодо наявності місць на рейсах та номерів в готелях.

     3. Рекомендації стосовно пошуку
Для більш точного та повного отримання результатів ми рекомендуємо вам здійснювати пошук на конкретні дати вильоту та чітку тривалість туру. При великому діапазоні дат результати пошуку авіаквитків будуть не повними.

    4. Фільтрація результатів пошуку
Після отримання результатів ви зможете відфільтрувати тури за:
     - авіакомпанією
     - кількістю стиковок
     - аеропортом стиковки
     - часом вильоту/прильоту
     - відсутністю ночівлі в аеропорту
     - наявністю багажу

    5. Як відбувається бронювання?
Бронювання динамічного пакету відбувається стандартним чином. При цьому дані туристів потрапляють одразу в системи бронювання авіакомпаній та окремим провайдерам з моментальним підтвердженням.

    6. Як відбувається підтвердження?
Всі послуги, які вказані в результатах пошуку як “В НАЯВНОСТІ”, означають моментальне підтвердження бронювання.

    7. Бронювання готелю в штрафах
Дати настання штрафів в готелях публікуються в нашій системі згідно з політикою ануляцій з готельних контрактів. Якщо на момент бронювання по готелю діють штрафні санкції:
       - при наявності депозиту в нас - готель буде підтверджено автоматично;
       - без депозиту в нас - готель буде знаходитись в статусі "лист очікування" до узгодження оплати з нашим відділом бронювання.
Запросити рахунок на депозит - online@gto.ua

   8. Тайм-ліміт по авіаквиткам
Бронювання авіаквитків здійснюється в реальному часі та за реальною ціною. Після бронювання авіаквитків в заявці буде прописаний тайм-ліміт, який визначає срок дії даної вартості.

   9. Комісія агентам
Всі тури включають комісію агентам. Переглянути точний розмір комісії можна натиснувши кнопку “ДЕТАЛЬНІШЕ” під своїм логіном і паролем.

  10. Ануляція бронювання
Ануляція бронювання, яке не в штрафах, здійснюється в кабінеті агента і автоматично анулює всі послуги у відповідних системах. Якщо по заброньованим послугам вже настав штрафний період, ануляція відбувається лише через відділ бронювання компанії. 

   11. Мені потрібно порахувати тур по країні/місту, якого в даний момент у вас немає
Напишіть нам на online@gto.ua про тур, який вам необхідний - ми додамо його протягом 20 хвилин з моменту підтвердження про те, що ваш запит взятий в роботу.