Загальний опис

Барбадос - штат у Вест-Індії на однойменному острові в групі Малих Антильських островів, на сході Карибського басейну. Розташований відносно недалеко від південноамериканського континенту, в 434,5 км на північний схід від Венесуели.

На острові є ряд готелів міжнародного класу. Ви також можете заздалегідь забронювати невеликий готель чи віллу. Серед туристів найбільш популярними є західне та південне узбережжя острова з блакитним Карибським морем та пляжами з білим піском. Вздовж східного узбережжя Атлантичного океану велике хвилювання, що створює хороші умови для серфінгу, хоча при відливі є певний ризик. Суп-чаша досить популярна для любителів цього виду спорту.

Покупки безмитної торгівлі також популярні серед туристів. Нічне життя Барбадоса крутиться у великих туристичних районах, таких як Сент-Лаврентій Гап. Інші види діяльності включають відвідування заповідника дикої природи, покупку прикрас, дайвінг, оглядові польоти на вертольотах, гольф, фестивалі, вивчення печер, екзотичні напої та багато іншого.

Барбадос на карті

+ 24°C