Загальний опис

Австра́лія або Австралі́йський Сою́з (англ. Commonwealth of Australia) — держава у Південній півкулі Землі на Австралійському материку і острові Тасманія. До складу країни входять також багато невеликих островів, серед яких Норфолк і Лорд-Хау в Тихому океані, Кокосові острови в Індійському та інші.

Найближчими сусідніми країнами є Індонезія, Східний Тимор і Папуа-Нова Гвінея на півночі, Соломонові острови, Вануату і Нова Каледонія на північному сході і Нова Зеландія на південному сході.

Загальний опис

Для відвідування Австралії необхідна наявність візи. Консульство Австралії знаходиться в Москві. Документи для відкриття:
1.Подтвержденіе оплати візового збору
2.Заява за формою 48R - будь ласка, дайте відповідь на всі питання і підпишіть заяву
3.Пісьменное дозвіл від Вас на надання інформації третім особам або агентам: Форма 956 або Форма 956A
4.1 кольорова фотографія на білому фоні, розмір 35мм Х 45мм
5.Фотокопія сторінки персональних даних дійсного закордонного паспорта
6.Подтвержденіе Ваших попередніх міжнародних поїздок: копії віз
7.Подтвержденіе наявності фінансових коштів, у формі виписки з банківського счѐта. Готівкові кошти та кредитні картки не є підтвердженням.
8.Подтвержденіе джерела Вашого доходу:
- довідка від роботодавця із зазначенням періоду зайнятості, посади і окладу, а також тривалості оплачуваної відпустки.
- документи, що підтверджують реєстрацію Вашої організації, еѐ поточну діяльність і прибуток, якщо у Вас власний бізнес.
- документи, підтвердження наявність власності
- лист зі школи або університету, із зазначенням Вашого статусу учня і утверждѐнного строку відсутності.
9.Еслі Ви відвідуєте родича чи друга в Австралії:
- Копія документа, що посвідчує особу: фотокопія паспорта, посвідчення водія запрошує
- Підписана заява з уточненням ступеня підтримки, якщо запрошує надає Вам фінансову підтримку для поїздки і перебування в Австралії, і підтвердження доходів запрошує (квитанції про заробітну плату, виписка з банківського счѐта)
10. Для заявників молодше 18 років (включаючи залежних заявників)
- нотаріально завірена копія свідоцтва про народження, і
- нотаріально завірена письмова дозвіл на поїздку до Австралії від батька, що не мандрівного з ребѐнком, а також сторінка персональних даних паспорта або копія іншого документа, що посвідчує
особистість, цього батька.
11.Якщо Вам вже виповнилося 75 років, необхідно надати медичну страховку на весь період планованого перебування в Австралії
Залежно від особистих обставин, можливі запити додаткової інформації, наприклад, резюме (CV).

Клімат

Клімат Австралії знаходиться під значним впливом океанічних течій, в тому числі диполя Індійського океану і Ель-Ніньо, які створюють періодичні посухи і сезонне тропічне низький тиск, що призводить до формування циклонів в північній частині Австраліі.Еті фактори викликають помітну зміну кількості опадів у рік до році. Велика частина півночі країни має тропічним кліматом з переважно літніми опадами. Майже три чверті з Австралії є пустелі і напівпустелі. У південно-західній частині країни клімат є середземноморським. У більшій частині південного сходу країни (включаючи Тасманію) клімат помірний.

Валюта

Австралійський долар (знак: $; код: AUD) - валюта Австралійського Союзу, включаючи Острова Різдва, Кокосових островів і Острову Норфолк, а також незалежних тихоокеанських держав Кірібаті, Науру і Тувалу. Ділиться на 100 центів. Звичайно скорочується знаком долара ($), але існують і інші варіанти позначення: A $, $ A, AU $ і $ AU.
Австралійський долар є шостою найбільшою торгувала валютою світу (після долара США, євро, ієни, фунта стерлінгів і швейцарського франка), займаючи 5% світових валютних операцій. Популярність серед торговців валютою викликана високою процентною ставкою в Австралії, відносною свободою валютного ринку від урядового втручання, загальною стабільністю австралійської економіки і політичної системи. Для виготовлення банкнот з 1988 року використовується не папір, а спеціальний тонкий пластик.

Australia on map