Common description

Другий за величиною острів (11 км на 4 км), Праслін знаходиться в 36 км від Мае. Праслін не такий гористий (максимальна висота 340 м), - але, мабуть, ще більш мальовничий, ніж Мае.
Славу його знаменитих пляжів (перш за все чудового Анс-Лазіо) може затьмарити тільки фантастична Травнева долина - Валле-де-Мей, єдине місце на землі, де ростуть пальми коко-де-мер. Крім того, заповідник привертає туристів дивовижною «птахом щастя» - саме так аборигени називають чорного папугу какаду. За легендою той, кому доведеться хоч раз його побачити, проживе довге і щасливе життя.
Тут так само знаходиться кращий пляж не тільки на Праслін, а й у всій країні - Енс Лазайо. На пляжі приголомшливий білий, м'який пісок, іноді трапляються округлені водою гранітні валуни, і звичайно нескінченна низка хвиль. Вода тут чарівного бірюзового кольору. Так само для занять дайвінгом і snorkelling в кінці пляжу є спеціальний захищений область. Пляжі на схід від Лазайо захищені рифами, які створюють ефект гігантської ванни - там дрібно, тепло і безпечно.

На Праслін живе всього 6,5 тис. Остров'ян, які заробляють собі на життя сільським господарством і рибальством, а також обслуговуючи туристів.

Праслін пов'язаний з Мае численними щоденними рейсами Air Seychelles (час в польоті 15 хв) і декількома поромами (самий швидкохідний з яких, катамаран Cat Cocos, йде 1 годину). До сусіднього Ла-Діга ходять тільки пороми.

Громадський транспорт представлений на Праслін двома автобусними маршрутами і 44 таксі.
клімат
Тут круглий рік температура повітря коливається від 26 до 32 градусів. Період з листопада по квітень вважається найспекотнішим сезоном і можливі дощі з-за Північно-західних мусонів. У період з травня по жовтень проходять Південно-східні мусони і вважається, що цей сезон більш сухий і прохолодний.

Кращий час для дайвінгу - це березень-травень і вересень-листопад, орнітології - квітень-жовтень, лову риби - жовтень-квітень

Praslin on map

+ 26°C