Online quest for agencies!
Справді, теоретична інформація найкраще засвоюється разом з практичними діями. Квест покликаний показати можливості нашої системи бронювання, і дозволить вам в режимі гри протестувати більшу частину її функціоналу.
Тож, запрошуємо всіх пройти наш онлайн-квест, він цікавий, корисний і зовсім не довгий)
Стартове завдання звучить так:
До вас звернулась туристка з наступним запитом – вона зараз знаходиться у Варшаві, і їй з колегою потрібно на тиждень в Рим на початку червня. Точних дат немає, подивіться, на коли там є дешевші квитки?
Тож ваша перша задача – йдіть у підбір авіаквитків та знайдіть найдешевші квитки з Варшави у Рим (аеропорт Фіумічіно FCO), на двох, на 7 ночей на початку червня 2023 року. Для зручності скористайтесь опцією "+/- 3 дні". Ви без помилки упізнаєте потрібні квитки, після чого відкривайте їх Правила тарифів, там буде наступна Підказка!
Вперед!